LEGAL

Yasal Yükümlülükler
Modvi Elektronik San.Tic.Ltd.Şti. bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri, fiyatları ve resimleri önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez.
Modvi Elektronik oto müzik, görüntü ve güvenlik sistemleri tamir, satış ve montaj servisidir. Sitede yer alan otomobil markaları ile ilgili satışı ve tamiri konusunda hiçbir ilgisi yoktur. Sadece araçlar üzerinde kullanılan müzik görüntü ve güvenlik sistemleri dolayısıyla ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla ana distribütörün onayını alarak logo ve adresleri kullanmıştır. İsim adres ve telefonlarında olabilecek değişikliklerden firmamız sorumlu değildir.

Fiyatlar
Bütün fiyatlar ithalatçı firmaların öngördüğü perakende satış fiyatlarıdır. Fiyatlar ve özellikler yayın tarihinden itbaren geçerlidir ve haber verilmeden değiştirilebilir.
Sorumluluğun sınırlandırılması
Modvi Elektronik bu internet sitesinde verilen bilgilerin doğruluklarını, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini garanti etmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumlu değildir. Güncel ve geçerli bilgiler için lütfen firmamızla irtibata geçiniz. Bu internet sitesi, firmamızın kontrolünde olmayan dış siteler ile bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanıcıların kolaylığı için sağlanmaktadır ve bağlantılı herhangi bir sitenin içeriği firmamızca onaylanmamıştır. Bu siteler ile ilgili sorumluluk kullanıcıya aittir.

Gizlilik
İnternet sitemizi ziyaret ederken kendinizi güvende hissetmeniz için kişisel bilgilerinizin korunması ve saklanması hususu konusunda siz herhangi bir bilgi girmediğinizde internet sitemizi ziyaretiniz sırasında harhangi bir işlem görmemektedir. İlave kişisel bilgileriniz ancak kendi isteğinizle vermeniz halinde ve onayınızla saklanır.
Kişisel bilgilerin kullanılması
Kişisel bilgileriniz herhangi bir şekilde üçüncü şahıslara kesinlikle aktarılmaz. Bilgileriniz, ürünler ve hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve gerektiğinde görüşünüzü almak amacıyla kullanılabilir. Size ulaşılmasını tercih etmemeniz durumunda, belirtmeniz halinde kişisel bilgilerinizin kullanılmasını engelleyebilirsiniz.